VIII. OHP Rekordfutás 2024. 04. 13., szombat, Budapest, Kőbánya (X.ker.) – Óhegy park

REGISZTRÁCIÓ:

Egyéni előregisztráció: (2024.04.08., 24 óráig)
Előregisztáció lezárását követően NEM tudjuk garantálni az egyedi érmet!

Ide kattintva egyéni nevezéseket (regisztrációkat) lehet leadni.

Előregisztráció

OHP rekordfutás 2024 nevezők listája

Csoportos (intézmény, egyesületi mozgósítás) nevezés e-mailben egységesen történik az Intézmény vezetője vagy hivatalos megbízottja részéről.

Csoport előregisztráció: diaksport@kobanyasport.hu

Csoportos regisztrációt kizárólag 2024.04.08-ig fogadunk el, Intézmény egységes neve, diákok hivatalos neve (neme) és születési év megadásával (lehetőség szerint excel táblázatban).

FIGYELEM: az a 21 év (2003-as születési év) és alatti résztvevő akit az egyesülete, intézménye nevez, EGYÉNI regisztrációt NE vigyen fel a podiartegyesulet oldalon!

Előregisztrációs rajtszámátvétel:
2024.04.10-12. (szerda-péntek), 8-16 óra között
helyszín: 1107, Bihari u. 23, Kocsis Sándor Sportközpont – iroda

Verseny központ: Budapest, Kőbánya (X.ker.) – Óhegy park, Dér utca-Kőér utca sarok; Csősztorony mögött a futópályánál

Időrend:

8:00-9:30 Helyszíni regisztráció és Rajtszámátvétel (2000 Ft letéti díj) 9.30-10.10 között helyszíni regisztráció zárva lesz!

10:00 Közös Rajt
10:10-11.30 Megmaradt rajtszámok átvétele (2000 Ft letéti díj), egyéni rajtok.

11.30 Családi váltó rajt

11:59.59” Utolsó kör megkezdése

12:15 Tombola és eredményhirdetés

Rajtolási szabályok: nem kötelező 10-kor mindenkinek elrajtolni, később is be lehet csatlakozni.

Amennyiben 10-kor rajtolsz, érkezz időben; 9:30-ig vedd át a rajtszámodat, mert 30 percre lezárjuk a nevezést. 10 óra után újra lehet nevezni, ill. rajtszámot átvenni.

Rekordkísérlet menete: A megtett körök száma számít (1 kör: 1400 m). Pihenni lehet a körök között. De fontos, hogy a frissítőnél lehet kiszállni a körből (chipszőnyeg után) és visszaállni is ott kell!

A Rekordfutás értékelésében csak chip-es rajtszámmal lehet részt venni.
10:00-11:59.59” között bármikor lehet csatlakozni a Rekordfutáshoz.

Ruhatár: a rajtszámátvételes sátor mellett – rajtszám szükséges.

Ingyenes WC 200 m-re a versenyközponttól, a játszótér mellett.

Frissítés: iso, víz, alma, perec

Saját frissítő számára asztalt biztosítunk a frissítőponton.

Díjazás: az első 800 előre regisztráló egyedi OHP REKORDKÍSÉRLET befutóérmet kap. (befutóérmet legkorábban 11:30-tól adunk át).

A legtöbb kört futó nőt és férfit, valamint a legfiatalabb és legidősebb indulót, aki saját lábon teljesít legalább egy kört, kupával jutalmazzuk.

Családi váltó: 1 körös Családi váltó legjobbját kupával díjazzuk (váltó összetétele max. 4 fő, min. 2 fő – 1 szülő + 1 gyerek – min. egy 19 év alattinak lennie kell). A váltások, kijelölt váltó pontokon történik.
A Családi futásra külön nem kell regisztrálni (a Rekordkísérlet regisztrációja elegendő), a rajtszámok átvételénél kell jelezni a Családi váltóban való részvételt (külön váltó rajtszámot kapnak)!

Mozgósítási különdíj: a legtöbb km-t gyűjtő (2003-ban vagy később született) gyereket mozgósító Kőbányai (X.kerületi) Intézményeket, egyesületeket különdíjjal jutalmazzuk – a mozgósítási különdíjhoz egységes intézmény név, egyesület név megadása szükséges. A mozgósítási versenybe a pedagógusok, edzők NEM számítanak bele!

Tombolával zárjuk az eseményt.

PONTGYŰJTÉSI lehetőségek:
MOZDULJ KŐBÁNYA! automatikus regisztráció.
5próba pontszerzési lehetőség, 5próba regisztrációval rendelkezők számára.

FONTOS infók: Kutyussal futni pórázon vezetve SEM lehet!

A babakocsiban teljesítő legkisebb résztvevők nem számítanak bele a versenybe, így rajtszámot sem tudunk nekik adni.
Amennyiben előre regisztráltál, de nem tudsz eljönni, (#LEGYÉLJÓFEJ) mond vissza írásban regisztrációdat legkésőbb 04.08.ig, hogy miattad senki ne maradjon le a Rekordfutás élményéről!

Az esemény ingyenes, de letéti díjköteles, amit az eseményt követően (legkorábban 11:30-tól) visszafizetünk vagy, felajánlhatod jótékony célra! (A legtöbb km-t gyűjtő (2003-ban vagy később született) gyereket mozgósító intézményt, egyesület javára) Kérjük pontos összeggel érkezz, mert nem áll módunkban pénzt váltani! A letéti díj rajtszám átvételkor fizetendő.

Esemény szervezője: OHP futókör megbízásából a Podisport SE
Esemény támogatói: Kőbányai Önkormányzat, Kocsis Sándor Sportközpont, Podiart Kft

Információ: pse@podiart.hu

Mozdulj Kőbánya!

Legyen részese a közösségnek!

Tájékozódjék a legfontosabb kőbányai eseményekről!

1. Nevem (családi – és keresztnév) és születési adatom megadásával elfogadom az esemény általános szabályait.
  2. Hozzájárulok, hogy a Kőbányai Önkormányzat a kerületi rendezvényekről, programokról, illetve egyes önkormányzati döntésekről az alábbi elérhetőségeimen közvetlenül tájékoztasson, ebből a célból az alábbi személyes adataimat a hozzájárulásom visszavonásáig kezelje.
  3. Hozzájárulok, hogy a Kőbányai Önkormányzat, valamint a Kocsis Sándor Sportközpont a Mozdulj Kőbánya! programsorozat keretében megszervezett nyereményjátékban való részvételem céljából a Mozdulj Kőbánya! pontgyűjtő füzet kitöltése során megadott személyes adataimat a nyereményjáték lezárásáig kezelje.

Az adatkezelés körülményeiről az alábbi tájékoztatást megkaptam (adatvédelmi tájékoztatót elolvastam), azt tudomásul veszem.